هتل ازیلا باکو

 

هتل آزیلا azalea

این هتل چهار ستاره یک هتل تجاری و مناسب برای اسکان تجار و گردشگران تجاری است. هتل آزیلا دقیقا در مرکز باکو قرار گرفته است. اسکان در این هتل به شما امکان دسترسی سریع به فرودگاه بین‌المللی باکو، مراکز خرید و دفاتر تجاری بزرگ باکو را خواهد داد. هتل آزیلا در مجموع دارای ۲۷ اتاق در ۶ طبقه است. تمام اتاق‌ها تهویه مطبوع، تلویزیون، اینترنت،حمام و جعبه ایمنی هستند. همچنین ظرافت و زیبایی طرح‌های اروپایی را می‌توانید در طراحی اتاق‌ها ببینید.

با اسکان در این هتل می‌توانید از تورشهری رایگان، خدمات صندوق امانات، پشیبانی ویزا و خدمات تاکسی بهره ببرید و در صورت اقامت به صورت گروهی و بیش از ۵ روز هتل تخفیفی برای مهمانان خود قائل شده است.

رستوران

در این هتل چهارستاره یک رستوران بین‌المللی وجود دارد که روز خود را با بوفه صبحانه شروع می‌گند. منوهای ناهار و شام با تنوع گسترده،از غذاهای محلی آذری تا منوهای بین‌المللی، انتخاب را برای مهمانان آسان تر کرده است.

حمام ترکی و اسپا

این هتل دارای یک استخر آب گرم در طبقه اول  و یک اتاق بخار و حمام ترکی است. حمام ترکی یا حمام رومی در اروپای غربی روشی آرامش‌بخش در طول دوره ویکتوریا محسوب می‌شد. نحوه استفاده از این حمام مانند سونا است اما اغلب شیوه‌های آن به شیوه‌های باستانی یونان و روم باز می‌گردد. حمام ترکی با آرامش‌بخشی در یک اتاق (به نام اتاق گرم) شروع می‌شود که با جریان‌های پیوسته هوای گرو و خشک گرم می‌شود و اجازه می‌دهد شما به آرامش برسید. پس از انجام شستشوی کامل و دریافت ماساژ، استفاده کنندگان در نهایت به اتاق هنک برای استراحت باز می‌گردند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون هتل و نحوه رزرو تور و هتل‌های آذربایجان با همکاران ما در آواسیر تماس بگیرید.

 

(success)