هتل سفیر سارین باکو

این هتل ۵ ستاره در واقع در منطقه ییلاقی شیخوا واقع شده است و مکان مناسبی برای اقامت، تعطیلات خانوادگی و دوستان، یا بازنشستگانی است که به دنبال مکانی آرام هستند. همچنین این هتل آماده پذیرایی از هر نوع مناسبتی است. اتاق‌های بزرگ و دلپذیر، رستورانی با غذاهای محلی آذری و اروپایی، امکانات ورزشی و آب گرم، استخر و حمام ترکی و دریایی که در چند قدمی هتل واقع شده است دست به دست هم داده تا برای شما اقامتی رویایی فراهم کند.

اتاق‌ها

این هتل دارای ۳۶ اتاق بزرگ است و شامل ۱۷ اتاق تجاری، ۱۴ اتاق لوکس و ۵ اتاق متصل است. همچنین دارای منظره با بالکنی رو به دریا است.

تمام اتاق‌های این هتل دارای امکاناتی چون تهویه مطبوع، تلویزیون کابلی، اینترنت است و برای هر دو قشر سیگاری و غیرسیگاری تسهیلات مناسبی را فراهم کرده است. خدماتی مانند سرویس ۲۴ ساعته اتاق، خشکشویی، پارکینگ، اتاق جلسه، رستوران نیز در این هتل فراهم است.

استخر و خدمات ورزشی

اگر شما شنا در استخر را به دریا ترجیح می‌دهید این هتل استخری تابستانی برای شما تدارک دیده است که با شنا و آفتاب گرفتن می‌توانید از وقت خود لذت ببرید. همچنین خدمات ماساژ برای مسافران خود ترتیب داده است. اتاق‌های ماساژ مردانه و زنانه است.

 

(success)