هتل آدمیرال باکو

هتل آدمیرال

موقعیت جغرافیایی و جاذبه‌های تاریخی و گردشگری باکو هر ساله گردشگران بسیاری را به این شهر می‌کشاند، ایرانیان نیز در سال‌های اخیر اقبال زیادی برای سفر به باکو از خود نشان می‌دهند. اقامت و هتل همیشه جزو دغدغه‌های مسافران و گردشگران است، یافتن مکانی که هم قیمت مناسبی داشته باشد و هم از امکانات خوبی برخوردار باشد. آژانس آواسیر هتل‌هایی را به شما معرفی می‌کند که علاوه بر قمیت مناسب در موقعیت جغرافیایی خوبی نیز قرار گرفته‌اند. می‌توانید برای دریافت اطلاعات کامل‌تر و رزرو هتل و تورهای آذربایجان با همکاران ما در آواسیر تماس بگیرید.

موقعیت جغرافیایی

این هتل تنها ۱۵ دقیقه با مرکز شهر و ۳۰ دقیقه با فرودگاه حیدرعلی‌اف فاصله دارد. مرکز خرید ganjilik mall ، باغ‌وحش باکو، مرکز فرهنگی حیدرعلی‌اف، ورزشگاه توفیق باقراموف در فاصله نزدیکی از هتل آدمیرال واقع شده‌اند. اتاق‌های این هتل چهار ستاره تجهیزات و امکانات لازم برای یک اقامت لذتبخش برای شما را دارد. صندوق امانت ۲۴ ساعت هتل می‌تواند نگرانی‌های شما در مورد مدارک خود را از بین ببرد.

ویژگی‌های هتل

این هتل یک سالن ورزشی و حمام آب گرم دارد. برفه صبحانه آن رایگان است. همچنین می‌توانید از اینترنت رایگان هتل نیز استفاده کنید. اگر با ماشین شخصی به باکو سفر و در هتل ادمیرال مستقر می‌شوید می‌توانید از امکانات رایگان پارکینگ هتل بهره ببرید.

این هتل ۲۲ اتاق  دارد. تحویل اتاق در ساعت ۱۲و ۳۰ دقیقه بعد از ظهر و مدت زمان تقریبی انتظار برای تحویل اتاق حدود ۱۸ دقیقه است. زمان تحویل اتاق نیز ساعت ۱۲ ظهر است

(success)