هتل فلامینگو کیش

در سال ۱۳۷۳ هتلی لوکس با طراحی منحصر به فرد در کیش ساخته شد. هتل فلامینگو با کیفیت چهار ستاره در ۲ فاز طراحی و ساخته شده است. فاز قدیمی آن بالغ بر ۱۰۰ اتاق ویلایی دارد و در سال ۱۳۹۵ مورد بازسازی و نوسازی قرار گرفته است. فاز جدید آن در چهار طبقه ساخته شد. در مجموع این هتل دارای ۲۰۲ اتاق و سوئیت است.

فضای سبز روح‌نواز با وجود آبنماها و آلاچیق‌های زیبا و همچنین چشم‌انداز به خلیج همیشه فارس خاطرات زیبایی را در قلب جزیره برای شما رقم خواهد زد.

این هتل برای برگزاری نشست‌ها و جلسات تجاری و اداری فضای مناسبی را برای تاجران سرمایه‌گذاران فراهم کرده است؛ سالن‌های اجتماعات و اتاق‌های ملاقات مخصوص نشست‌های تجاری و بخش‌های اداری در لابی هتل از این جهت هتل فلامینگو را متمایز کرده است.

موقعیت استثنایی هتل از یک طرف دسترسی آسانی به مراکز خرید معروف ایجاد کرده است و از سوی دیگر مراکز تفریحی و توریستی جزیره را در نزدیکترین فاصله به هتل در دسترس مهمانان قرار داده است. مراکزی چون بازارهای زیتون، مروارید، پانیذ، مرکز تجاری کیش، ونوس، مریم و مراکز تفریحی مانند اسکله جدید و بولینگ مریم در نزدیک‌ترین فاصله به این هتل قرار دارند.

پاکیزگی و آرامش اتاق‌ها و سوئیتها، کیفیت فضا و غذای رستوران و کافی شاپ و از همه مهم تر برخورد کارکنان هتل سطح بالایی در نظرسنجی از مهمانان هتل دارد.

 

 

 

 

آدرس هتل: کیش، میدان امیرکبیر، بلوار دریا.

مکان هتل فلامینگو کیش در گوگل مپ

برای دریافت اطلاعات بیشتر و رزرو تور کیش از مشهد با همکاران ما در آواسیر تماس بگیرید. ۱۷۰۰-۰۵۱۳

(success)