هتل سارا کیش

اگر برای خرید و گشت و گذار در بازارهای جزیزه کیش به این جزیره زیبا و همیشه آفتابی سفر می‌کنید، پس باید هتلی انتخاب کنید که علاوه بر داشتن امکانات رفاهی و قیمت مناسب در نزدیک‌ترین فاصله از مراکز خرید قرار داشته باشد. پیشنهاد آواسیر به شما هتل سارا کیش است.

 

 

هتل سارا در سال ۱۳۷۶ در زمینی به مساخت ۴۸۰۰ متر مربع تأسیس شده است. هتل چهار ستاره از بهترین انتخاب‌های هر مسافری در سفر به جزیره است؛ این هتل مجهز به اتاق‌های یک، دو و سه تخته و چند سویت رویال و در مجموع ۷۲ اتاق است. انتخاب این هتل هم مقرون به صرفه است و هم امکاناتی بیش از یک هتل چهار ستاره در اختیار شما قرار می‌دهد. کافی شاپ و محیط آرام این هتل گزینه بسیار مناسبی برای رفع خستگی بعد از پاساژگردی و خریدهای طولانی است. همچنین اگر می‌خواهید در طول اقامت خود با منظره دریای آبی خلیج فارس صبح خود را در جزیره شروع کنید، مطمئناً این هتل یکی از بهترین گزینه‌های شما خواهد بود.

 

 

اجاره اتومیبل‌های سال، کافی نت، خشکشویی، رستوران و کافی شاپ از امکاناتی است که در این هتل شما شاهد آن خواهید بود. تمام این امکانات با وجود پرسنل و نیروهای آموزش دیده و مجرب فضای بهتری را برای راحتی و آسایش شما فراهم خواهد کرد.

در نظرسنجی انجام شده از مهمانان هتل تمام گزینه‌های پاکیزگی و آرامش اتاق، برخورد کارکنان و کیفیت رستوران و کافی‌شاپ در سطح مطلوبی توصیف شده است و مهمانان از آن رضایت کامل داشته‌اند.

 

 

آدرس هتل: کیش، خیابان رودکی، هتل سارا.

مکان هتل سارا کیش در گوگل مپ

برای نحوه رزرو تور کیش از مشهد با همکاران ما در آواسیر تماس بگیرید. ۱۷۰۰-۰۵۱۳

(success)