هتل لوتوس کیش

جزیره توریستی و زیبای کیش هتل‌های متنوعی در درجات و کیفیت متفاوت و گوناگون در خود جای داده است تا بتواند نیاز هر مسافر با هر سطح مالی را تأمین کند. هتل لوتوس از جمله هتل‌های سه ستاره جزیره کیش و از مجموعه هتل‌های شرکت تجارت بین‌المللی ثابت است.

 

 

این هتل قدیمی نسبتاً بزرگ و مجهز پس از بازسازی به لوتوس تغییر نام داد. این هتل سابقاً با نام لاله شناخته می‌شد. سبک معماری این هتل همانند اغلب هتل‌های گروه ثابت برگرفته از معماری باستانی ایرانی، به‌ویژه هخامنشیان، است. باغ محوطه هتل لوتوس با مساحتی بیش از ۱۲۰۰ مترمربع فضایی دلپذیر و دل‌انگیز برای مهمانان خود فراهم کرده است که ساعات استراحت خود را می‌توانند در آن سپری کنند.

 

 

اگر روزی برای شرکت در همایشی علمی مجبور به مسافرت به جزیره کیش بودید، این هتل انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود، چراکه به دانشگاه بین‌المللی کیش نزدیک است. این هتل همچنین به اسکله تفریحی، پارک ساحلی مرجان، مرکز خرید مروارید و مراکز خرید پردیس ۱ و ۲ دسترسی نزدیک و آسانی دارد.

وجود کادر اداری و خدماتی آموزش دیده و با تجربه از سویی و شرایط رفاهی مناسب از سوی دیگر بر مزایای این هتل به عنوان گزینه‌ای مناسب برای سکونت در ایام تعطیلات در جزیره افزوده است. طی نظرسنجی‌های انجام شده در میان مهمانان هتل برخورد و خدمات کارکنان هتل بیش از همه نظر مهمانان را به خود جلب کرده است. همچنین پاکیزگی و آرامش اتاق‌ها و در نهایت کیفیت رستوران و کافی شاپ مورد پسند و توجه مهمانان بوده است.

آدرس: کیش، میدان امیرکبیر، روبروی بازار مروارید

مکان هتل لوتوس کیش در گوگل مپ

برای رزرو تور کیش از مشهد می‌توانید از همکاران ما در آژانس آواسیر راهنمایی بخواهید. ۱۷۰۰-۰۵۱۳

(success)