هتل ققنوس کیش

وجود یک هتل خوب با امکانات رفاهی و قیمت مناسب سفر را جذاب‌تر و دلپذیرتر می‌کند، پس چه بهتر است که هنگام انتخاب تور و هتل خود با اطلاعات کامل اقدام به انتخاب کنید. جزیره توریستی و زیبا کیش هتل‌ها و هتل آپارتمان‌های بسیاری دارد که هر کدام بنا به موقعیت خود و درجه کیفیت امکاناتی را دارند که با دانستن و آگاهی از آن‌ها راحت‌تر می‌توانید دست به انتخاب بزنید. هتل ققنوس از جمله هتل‌های دو ‌ستاره جزیره کیش است. اگر به دنبال هتلی با قیمت و موقعیت مناسب در جزیره هستید این هتل انتخاب خوبی برای شما خواهد بود.

 

 

خرید در مراکز خرید متنوع و قدم زدن در کنار دریا یا جت‌اسکی سواری در دریا از جاذبه‌های لاینفک سفر به جزیره کیش است و هر چه هتل به این دو مقصد نزدیک‌تر باشد طبعاً مطلوب‌تر خواهد بود. هتل ققنوس با قرارگیری در مرکز جزیره کیش دسترسی آسانی به مراکز خرید و اسکله را برای مهمانان خود فراهم کرده است.

از سویی در خود هتل نیز امکاناتی وجود دارد از جمله کافی‌شاپ سنتی، رستورانی با انواع غذاهای دلپذیر دریایی و ایرانی و خارجی، خدمات پزشکی، صندوق امانات، فضای سبز و…؛ همچنین این هتل به دلیل نزدیکی به فرودگاه برای آسایش مهمانان خود ترانسفر فرودگاهی در اختیار ایشان قرار می‌دهد.

 

 

محیط دوستانه و صمیمی این هتل آنجا را به مأمنی خاص برای سفرهای خانوادگی و دوستانه تبدیل کرده است. آرامش، پاکیزگی و تمیزی اتاق‌ها و همچنین نحوه برخورد و خدمات کارکنان هتل در نگاه مسافران این هتل را به یک انتخاب خوب تبدیل کرده است.

آدرس: کیش. میدان امیرکبیر. پشت هتل صدف. جنب هتل شایلی

مکان هتل ققنوس کیش روی گوگل مپ

برای مشاوره و انتخاب تور کیش از مشهد  همکاران ما در آواسیر تماس بگیرید. ۱۷۰۰-۰۵۱۳

(success)